Evolúcia Eevee v hre Pokémon GO

11.8.2016 09:45

Pre tých menej skúsených zdôrazníme, že Eevee sa môže evolvovať do druhého štádia evolúcie v podobe troch rôznych druhov pokémonov. Sú nimi elektrický typ Jolteon, vodný typ Vaporeon alebo ohnivý typ Flareon. Túto evolúciu môžete nechať na náhodu, alebo aj nie. Preto vám v článku vysvetlíme ako v hre Pokemon Go evolvovať Eeveeho na konkrétny typ.
Zo začiatku vznikali rôzne teórie ako by tento proces mohol fungovať. Niektorí tvrdili, že evolúcia je spojená s farbou najbližšieho gymu, ďalší tvrdili, že závisí od Eeveeho sekundárneho útoku. No tieto teórie sa rýchlo zamietli, boli to len výmysli. Neskôr sa zistil skutočný trik ako mať evolúciu pod kontrolou.
Ak chcete evolvovať Eeveeho na Jolteona, Flareona alebo Vaporeona, stačí zmeniť meno svojho Eeveeho nasledovne:

Jolteon je elektrický typ - zmeňte meno Eevee na "Sparky".

Flareon je ohnivý typ - zmeňte meno Eevee na "Pyro".

Vaporeon je vodný typ - zmeňte meno Eevee na "Rainer".


DOPLNENÉ:

Trik na nové vývojové štádiá z druhej generácie - Umbreon a Espeon nájdeš TU.


Prečo práve tieto tri mená?Sú to mená troch trénerov "Eevee brothers" z animovanej rozprávky pokémon, ktorí sa v 38tej epizóde stretávajú s Ashom a jeho priateľmi.

pozn. Po zmenení mena Eeveeho skúste reštartovať hru - môže sa stať, že akurát v tom čase padne server a zmena mena by sa nebrala do úvahy. Po reštarte a skontrolovaní nového menoa budete mať istotu, kto bude vaším novým pokémonom v partii.


Ďalšie články:

Najnovší UPDATE Pokemon GO v.0.33 nájdete tu
Ako používať Pokemon GO IV Calculator a zistiť silu vaších jedinečných pokémonov.
IV kalkulátor vo vašom smartfóneONLINE:
Tipy a triky:


Pikachu ako prvý pokémon

K získaniu Pikachu na začiatku stačí 5x ignorovať výber z trojice charmander, squirtle a bulbasaur. Teda odbehnúť ďalej a Pikachu sa objaví.Eevee - evolúcia

Chcete z Eeveeho evolvovať jolteona, vaporeona alebo flareona? Stačí si ho premenovať pred evolúciou
("Rainer" - evolvne sa na Vaporeona, "Sparky" - evolvne sa na Jolteona, "Pyro" - evolvne sa na Flareona). Ako na UMBREON a ESPEON nájdete v našom archíve článkov.Incense - málo pokémonov?

Veľa ludí používa Incense zle. Pri použití itemu Incense treba byť v pohybe a nielen sedkať doma na gauči :) Pri pohybe ma najväčší efekt.Viac Pokécoins + stardust

Skúšal niekto kupovať pokécoins cez mexické pesos? Takýto nákup by mal byť lacnejší.XP za hod pokébalom

Minúť 4x free raidpass za 1 deň? Dá sa to takto: Povedzme že je streda a máte free raid pass z pondelka. Po jeho použití, si na mobile stačí prestaviť čas na pásmo, kde je ešte včerajšok (utorok). Získate utorkový pass, opäť keď ho miniete nastavíte si vaše aktuálne pásmo a získate tak už 3tí pass. Posledný pass získate že sa v časovom pásme kde už vychádza slnko (japonské pásmo?) a takto miniete aj štvrtkový pass. Teda dokopy 4 passy v jeden deň.Ktorý tím má najviac hráčov? Registruj sa
Sú vaši pokémoni dostatočne silní?
Zistite podľa calculatora IV tu.
Tento web používá pre správne fungovanie súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac info o cookies
©PokeGO | Mewtwo | kontakt: info@pokego.sk | webhosting by: websupport