Pokemon GO update 2. generácia

17.2.2017 23:36

Dočkali sme sa. Zima sa pomaly ale iste končí, no Niantic nás vyháňa von z domu ešte pre začiatkom jari. Pred pár hodinami sme sa dočkali dlho očakávaného nástupu druhej generácie pokémonov zo série Silver &Gold v hre Pokémon GO. Novou aktualizáciou pribudli okrem 80 nových príšeriek aj nové možnosti ako napríklad módne doplny pre nášho trénera, ktoré však siahnú do vrecka nejedného trénera kedže väčšinu z nich si treba zakúpiť.
Ďalšie zmeny (nové predmety v hre, zmena niektorých útokov, Lapras prišiel o CP bodíky atď...) si predstavíme v dnešnom článku.
Poďme si teda v rýchlosti povedať, čo všetko je v hre nové. Ani neviem kde začať.

1. Pokémonom pribudol nový atribút - pohlavie - u niektorých je to možné rozlíšiť aj viziuálne. Napr. Gyarados alebo Raichu. Tento atribút ešte nemá zmysel, ale netreba ho zanevrieť pre budúcnosť.

2. Možnosť zmeny výzoru postavičky- nové farebné oblečenie, niektoré vecičky však iba za Pokecoiny (pre fajnšmejkrov).

3. Eevee trik na evolúciu- či budete mať cielene Espeona alebo Umbreona môžete opäť ovplyvniť trikom s premenovaním Eeveeho pred evolúciou. viac TU

4. Chytanie pokémonov- Tu sa toho zmenilo viacero. Ak chytíte pokémona na 1.loptu, dostanete bonus 50xp. Pri chytaní budete môcť ponúknuť nielen maliny ale aj nové ovocie ako "Pinap berry" ananás alebo "Nanab berry" niečo ako banány. A k čomu slúžia?

Pomocou Nanab berrydokážete spomaliť chytaného pokémona. Je to vhodné použiť ak chytáte pokémona, ktorý často puffne preč. Taktiež spomalenie je efektívne pri situáciách kedy pokémon často odráža vaše lopty mimo.

Použitím Pinap berryzískate po chytení približne 2x viacej candies daného pokémona. Teda ak sa nevyslobodí....
... článok bude dplnený ...
...
Tak kto ich bude mať prvý chytených všetkých?


Ďalšie články:

Valentínsky event [8.2. - 14.2.] v hre Pokemon GO
Nové vývojové štádiá pokémonov + Eevee trik
Čo sa vám môže vyliahnúť z vajíčka pre 2.generáciu pokémonov?ONLINE:
Tipy a triky:


Pikachu ako prvý pokémon

K získaniu Pikachu na začiatku stačí 5x ignorovať výber z trojice charmander, squirtle a bulbasaur. Teda odbehnúť ďalej a Pikachu sa objaví.Eevee - evolúcia

Chcete z Eeveeho evolvovať jolteona, vaporeona alebo flareona? Stačí si ho premenovať pred evolúciou
("Rainer" - evolvne sa na Vaporeona, "Sparky" - evolvne sa na Jolteona, "Pyro" - evolvne sa na Flareona). Ako na UMBREON a ESPEON nájdete v našom archíve článkov.Incense - málo pokémonov?

Veľa ludí používa Incense zle. Pri použití itemu Incense treba byť v pohybe a nielen sedkať doma na gauči :) Pri pohybe ma najväčší efekt.Viac Pokécoins + stardust

Skúšal niekto kupovať pokécoins cez mexické pesos? Takýto nákup by mal byť lacnejší.XP za hod pokébalom

Minúť 4x free raidpass za 1 deň? Dá sa to takto: Povedzme že je streda a máte free raid pass z pondelka. Po jeho použití, si na mobile stačí prestaviť čas na pásmo, kde je ešte včerajšok (utorok). Získate utorkový pass, opäť keď ho miniete nastavíte si vaše aktuálne pásmo a získate tak už 3tí pass. Posledný pass získate že sa v časovom pásme kde už vychádza slnko (japonské pásmo?) a takto miniete aj štvrtkový pass. Teda dokopy 4 passy v jeden deň.Ktorý tím má najviac hráčov? Registruj sa
Sú vaši pokémoni dostatočne silní?
Zistite podľa calculatora IV tu.
Tento web používá pre správne fungovanie súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac info o cookies
©PokeGO | Mewtwo | kontakt: info@pokego.sk | webhosting by: websupport