KYOGRE - nový legendary raid boss

14.1.2018 20:05

GROUDONA vystriedal KYOGRE !

Dočkali sme sa nového bossa ktorého môžeme nájsť medzi legendárnymi 5* raidmi. Do kedy sa bude dať chytiť? Aké sú jeho najlepšie CP ktoré môžete chytiť? Aké počasie ho robí silnejším? Ktorých pokémonov proti nemu možno najefektívnejšie použiť a aké útoky na vás môže použiť? Tieto otázky si rýchlo zodpovieme v článku.


Kyogre je novým 5* legendary raid bossom v hre pokémon go. "Raidiť" ho budeme môcť do 14.2.2018, teda pekný mesiac na hľadanie toho 100 percentného.
⋆ jeho CP ako Raid Bossa je 51968.
⋆ podobne ako u predchodcu perfektný 100% IV bude s CP 2328 (lvl 20).
⋆ v prípade že bude v hre pršať (čo by aj v tomto období často mohlo), môžete naraziť na perfektné IV pri CP 2910 (lvl 25).
⋆ útočiť bude vždy s vodným primárnym útokom waterfall a jedným z 3 sekundárnych útokov: Hydro Pump, Blizzard alebo Thunder.
⋆ najproblematickejší bude ten s Blizzardom a ak sa k tomu pridá aj zimné počasie - snow, tak môže narobiť šarapatu. Inak by na neho mali stačiť 4-5 hráči
⋆ pri chytaní bude opäť príliš ďaleko, čo môže na niektorých mobiloch spôsobovať značné problémy. Pri točenej lopte a excelentnom hode s použitím Golden Razz Berry budete mať 15,73% šancu na chytenie! Naopan najnižšiu šancu 2% budete mať ak nepoužijete žiadne maliny a hodíte normálny priamy hod.
⋆ vhodní pokémoni na boj sú elektrickí a ak nemá blizzard tak aj trávnatí: Raikou, Zapdos, Jolteon, Groudon so solar beamom, Sceptile, Exeggutor Venusaur...Držíme palce pri lovení a nech vám tie najlepšie IV kusy neutečú ;)


Ďalšie články:

Evolúcia Eevee keď už Tamao a Sakura nefunguje
Pokémonov chytá kadekto
Mew v pokemon GOONLINE:
Tipy a triky:


Pikachu ako prvý pokémon

K získaniu Pikachu na začiatku stačí 5x ignorovať výber z trojice charmander, squirtle a bulbasaur. Teda odbehnúť ďalej a Pikachu sa objaví.Eevee - evolúcia

Chcete z Eeveeho evolvovať jolteona, vaporeona alebo flareona? Stačí si ho premenovať pred evolúciou
("Rainer" - evolvne sa na Vaporeona, "Sparky" - evolvne sa na Jolteona, "Pyro" - evolvne sa na Flareona). Ako na UMBREON a ESPEON nájdete v našom archíve článkov.Incense - málo pokémonov?

Veľa ludí používa Incense zle. Pri použití itemu Incense treba byť v pohybe a nielen sedkať doma na gauči :) Pri pohybe ma najväčší efekt.Viac Pokécoins + stardust

Skúšal niekto kupovať pokécoins cez mexické pesos? Takýto nákup by mal byť lacnejší.XP za hod pokébalom

Minúť 4x free raidpass za 1 deň? Dá sa to takto: Povedzme že je streda a máte free raid pass z pondelka. Po jeho použití, si na mobile stačí prestaviť čas na pásmo, kde je ešte včerajšok (utorok). Získate utorkový pass, opäť keď ho miniete nastavíte si vaše aktuálne pásmo a získate tak už 3tí pass. Posledný pass získate že sa v časovom pásme kde už vychádza slnko (japonské pásmo?) a takto miniete aj štvrtkový pass. Teda dokopy 4 passy v jeden deň.Ktorý tím má najviac hráčov? Registruj sa
Sú vaši pokémoni dostatočne silní?
Zistite podľa calculatora IV tu.
Tento web používá pre správne fungovanie súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac info o cookies
©PokeGO | Mewtwo | kontakt: info@pokego.sk | webhosting by: websupport